Loading...

Ochucovacia pasta Mäta (200 g) - Joypaste

Skvelá ochucovacia pasta – príchuť mäty
Na sklade > 5 ks
U vás 5.10.2026

6,70 €
3.4 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Odporúčame osobný odber v predajni. Na požiadanie tovar zasielame, avšak nemôžeme zaručiť, že pri preprave nedôjde k jeho poškodeniu alebo znehodnoteniu. Zasielame teda na vlastné riziko zákazníka!

Výrazne dochutená pasta s vynikajúcou chuťou, ideálna do všetkých druhov cesta a krémov.

 

Dávkovanie: 30–40 g na 1 kg základnej zmesi alebo krému

 

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 200 g

Zloženie produktu

glukózovo-fruktózový sirup, cukor, prírodná mätová aróma, voda, farbivá (E102, E133 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať pozornosť a činnosť detí)

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1282 kJ
Energetická hodnota kcal 306,3 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 75,4 g
    - z toho cukry 75,4 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Výrobná spoločnosť
Irca group
Viale Danimarca, 30 Gallarate 21013
info@irca.eu
www.ircagroup.com

Technické parametre

Kategória: Príchute na muffiny a cupcaky
Ochucovacie pasty
Výrobca Joypaste
EAN 8594217870225
Kód produktu 4069

Recenzia

80 %
Farby sú príliš intenzívne a pôsobia umelo; čakala som, že budú priehľadné.
všetko v poriadku, vždy dôkladne zabalené proti poškodeniu počas prepravy, rýchle dodanie
Osvedčený produkt, skvelý.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Pistáciová ochucovacia pasta 80 g - FunCakes

Ochutená pistáciová pasta. Balenie 80 g.

9,20 €
11.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Pasta Tonka 50 g - RUF

Pasta Tonka 50 g - RUF

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,60 €
7.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Pistáciové maslo 170 g - Targroch

Pistáciové maslo. Balenie 170 g.

9,30 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Pistáciový krém 200 g - Cake Masters

Pistáciový krém 200 g - Cake Masters

Pistáciový krém. Balenie 200 g

9,60 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks